Haber

Basketbol: Haftanın Programı

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 6. haftasında maçlar oynanacak. ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi 9. hafta karşılaşmalarıyla devam edecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Çağdaş Bodrumspor-Onvo Büyükçekmece Basketbol (Menteşe)

15.30 Bahçeşehir Koleji-Darüşşafaka Lassa (Ülker Sporve Etkinlik)

18.00 Beşiktaş Emlakjet- Manisa Büyükşehir Belediyespor (BJK Emlakjet Spor Kompleksi)

5 Kasım Pazar:

13.00 Pınar Karşıyaka- Bursaspor İnfo Yatırım (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

15.30 Reeder Samsunspor-Anadolu Efes (Mustafa Dağistanlı)

18.00 Galatasaray Ekmas- Türk Telekom (Sinan Erdem)

20.30 TOFAŞ-Fenerbahçe Beko (TOFAŞ)

6 Kasım Pazartesi:

19.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Sepeti-Aliağa Petkimspor (Pamukkale Üniversitesi)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Bugün:

16.00 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor-Nesibe Aydın (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

17.00 Fenerbahçe Alagöz Holding-İlkem Yapı Tarsusspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

Yarın:

13.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Bursa Uludağ Basketbol (Hatay Merkez)

14.00 ÇBK Mersin- Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbol (Servet Tazegül)

15.00 BOTAŞ-Emlak Konut (TOBB ETÜ)

16.00 OGM Ormanspor-Melikgazi Kayseri Basketbol (M. Sait Zarifoğlu)

16.30 Galatasaray Çağdaş Faktoring-Beşiktaş (Ahmet Cömert)

Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

15.30 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Finalspor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)

Yarın:

13.00 Fenerbahce Koleji Novotel-Kapaklıspor (Fenerbahçe Metro Enerji)

14.45 Gaziantep Basketbol-Sigortam.Net (Karataş Şahinbey)

16.30 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor- MKE Ankaragücü İKON Menkul (Kurtdereli)

18.15 Semt77 Yalovaspor-Pizza Lazza Haremspor (90. Yıl)

5 Kasım Pazar:

14.00 Esenler Erokspor-Alagöz Holding Iğdır Basketbol (Ahmet Cömert)

15.45 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi (Kocaeli Atatürk)

17.30 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Koleji Öğrencileri – Çayırova Belediyesi (Gölbaşı)

6 Kasım Pazartesi:

18.00 GDF Ormanspor-Konyaspor (M. Sait Zarifoğlu)

arhaviajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
betturkeybetturkey
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort